Почетак школске године

Гимназија Прибој

ОБАВЕШТЕЊЕ

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2020/2021.ГОДИНЕ

Након добијеног  Стручног упутства од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја за организовање и остваривање наставе за средње школе у школској 2020/21. години и на основу Посебног програма образовања и васпитања и закључака Кризног штаба за сузбијање заразне болести COVID-19, донета је одлука да Гимназија Прибој  од 1. септембра организује наставу по комбинованом моделу.

• Часови почињу у 8 часова.
  • Часови ће трајати 30 минута.
  • Настава се одвија у првој смени за ученике свих разреда.
  • Одељења се дела на групе тако да једне седмице прва група прати наставу у школи  , а друга група прати наставу онлајн,  док се наредне седмице  мењају.
  • Групе се  формирају тако да је број ученика у једној групи половина од укупног броја ученика у одељењу.
  • Прву групу чини прва половина ученика према редоследу уписа у дневнику  ,  док другу групу чини друга половина ученика.
  • Од ове године уводи се елeктронски дневник.
  • Online део наставе се обавља коришћењем Google Classroom платформе.
  • За ученике улаз је из правца  топлане.
  • Запослени користе главни улаз.
  • Родитељи ученика дужни су да најаве долазак у школу преко одељењских старешина.
  • Запослени и ученицу су дужни да се придржавају свих прописаних мера.
  • Информације пратите на Facebook страници школе и на сајту https://gimnazijapriboj.edu.rs/ .